مقالات

غلطک بابکت و سرعت آن

غلطک ویبره: اگر در زمینه هایی چون فشرده سازی کار هموار کردن، آسفالت کشی و سنگربندی کردن فعالیت دارید

و به دنبال ابزاری هستید که با استفاده از آن بتوانید این دست از امور را به راحتی انجام دهید،

جلوبند آن برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود پس اگر قصد خرید این محصول را دارید و به دنبال اطلاعات جامعی در مورد آن هستید، در ادامه همراه ما باشید.

کیفیت غلطک ویبره بابکت چگونه است؟

این محصول شرکت تونی کالا کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارد، از همین رو می توانید با استفاده از آن کارهای سنگین و سخت را به راحتی انجام دهید.

قاب کنار غلطک برای چیست؟

در اطراف غلتک قابی وجود دارد و باعث می شود که اپراتور فاصله دستگاه را تا لبه های پیاده روها، دیوارها و حصارها حفظ کند. علاوه بر این ویژگی، وجود این قاب سبب می شود که تعادل دستگاه نیز حفظ شود و شما بتوانید کار خود را در هر محیطی پیگیری کنید.

از غلطک جلوبند بابک چه استفاده ای می شود؟

شما می توانید از جلوبند غلتک ویبره مینی لودر بابکت در زمینه هایی چون ساخت و تخریب، انجام امور

جاده ای و همچنین امور مربوط به تمیزکردن محیط استفاده کنید. دقت داشته باشید که این جلوبند حرکت جلو و عقبی دارد و در حین حرکت خود امور تعیین شده را انجام می دهد.

می توانید از آن در محیط‌های گوناگونی شهری، جاده‌ای و … استفاده کنید. در واقع این جلوبند می‌تواند انتخاب مناسبی برای ارگان شهرداری نیز باشد. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تونی کالا تماس بگیرید.

تمامی اطلاعات لازم برای خرید این محصول

جلوبند غلتک بابکت ساخته شده توسط مجموعه تولیدی صنعتی تونی کالا قابل نصب بر روی تمامی مینی لودر های ایرانی از جمله هپکو، فوریوز، دراج ، دلتاراه ماشین و مینی لودر های وارداتی مانند نیوهلند انواع بابکت سانوارد و غیره می باشد.

 

ازاین جلوبند اکثراً در موارد لکه گیری آسفالت، راهسازی، سطوح بتنی و مخروطی استفاده میشود

 

این جلوبند در ابعاد کوچک بزرگ متوسط ساخته میشود و قابلیت نصب ویبره را دارا می‌باشد.

دلایل نصب ویبره بر روی غلطک

فشرده سازی و تراکم بیشتر

از بین برده حفره ها هنگام پرس

نکاتی برای خریدی مطمئن از تونی کالا

در صنعت انواع مختلفی از برس وجود دارد و اگر هدف از انتخاب برس استفاده از آن در یک کار صنعتی باشد باید به کرک ها و حجم شانه هاي آن و همچنين کوتاه و يا بلند بودن شانه ها دقت کافی نمود.پس قبل از اينکه برس مورد نظر خود را تهيه کنيد بايد نوع کاري که با آن قرار انجام شود را تشخيص دهيد و مطمئن شوید که چه سطحي با چه ضخامتي قرار است با اين برس تميز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *